Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fontos! Hol készítenénk...

Fontos! Hol készítenénk röntgent erről?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy még kisebb koromban, kb. 10 éves lehettem, játszótéren sikerült vhogy lefejelnem a mérleghintát és időnként ott a homlokom szokott fájni, ha pl. felhúzom a szemöldököm. Otthon ezt nem mondtam, hogy miért az most mindegy.

És most az történt, hogy sikerült ugyanazon a ponton lefejelnem valamit és ettől sokkal érzékenyebb lett, már érintésre is fáj. De a fájdalom ugyanolyan jellegű, mint a "régi" (most 16 éves vagyok).

És nem tudom, hogy hova forduljak, mert pl. a balesetire nem állíthatok be, mert nem olyan, de mégis érdekelne, hogy akár a kisebb kori sérülés okozott-e vmilyen maradandó nyomot. Mert azóta is éreztem, ebben az 5 évben és nem tudom, hogy miért.

Bocsánat a hosszú szövegért!


2011. júl. 18. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos, ő majd ad beutalót röntgenre.
2011. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem rtg-n kéne megnézni hanem minimum ct-n. Háziorvoshoz menj. Mond el, hogy beverted a fejed és nem múlik a fájdalom.
2011. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz menjél el. Egy röntgennel is meg lehet nézni, lehet hogy valami csontos kinövésed van és az fáj.


CT-t ilyen fiatalon csak nagyon indokolt esetben csinálnék.


Amúgy háziorvos nem is adhat beutalót CT-re.

2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!