Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet gyógyszertárba tiszta...

Lehet gyógyszertárba tiszta alkoholt kapni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor recept nélkül kapható?
2011. júl. 17. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, recept nélkül kapható...viszont piszkosul drága
2011. júl. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
igen. és még finom is, sok lelki dolgot meggyógyít
2011. júl. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a tiszta szesz mióta finom???????????? édes istenem, ugye nem azt iszod?
2011. júl. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nyami nyami. Egyetemen biokémia gyakorlatról lopott 5 literes 98,7 százalékos sebészeti alkohol. Vízzel keverve, karamellizált cukorral tömött tölcséren lassan átszűrve, sziruppal, málnaszörppel, stb...

nyami nyami, nincs is jobb egy koliban :)

2011. júl. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
detoxban végeztétek gondolom
2011. júl. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, de ne csodálozz, hogyha nem adnak ki mondjuk 200ml-nél többet. Nálunk a nyanyák gyógyszertárban nem akarták nekem kiadni... Úgy kellett magyarázkodni, mint egy rendőrségi kihallgatáson, hogy mire is kell. Komolyan, bemegye egy 18 éves sportoló és úgy néznek rá mint egy rossz alkoholistára.
2011. júl. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy kaptál, ugyanis nem adhatná el 18 alatt ;)
2011. júl. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kiadják, sőt akkor is kiadták, mikor jócskán 18 alatt voltam, nem hogy most 16 évesen. Mindig megkérdezték mire kell, én meg mondtam, hogy fertőtlenítésre. Viszont tényleg elég drága.
2011. júl. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 04:20

ez a baj, hogy még mindig az a felfogás van MO-n, hogy a vásárló van a boltért.:) Az a baj, ezek a vén mamik ezt szokták meg. Az összeset úgy kipenderíteném, mint a sicc.

Elmentem az egyik kis patikába egy másik városba, arra jártam, és az sportegyesület vezetője megkért, hogy vegyek 200db fecskendőt, meg 300db különböző vastagságú tűt, meg 1-2 apróságot. Jó pár alkalommal vettem már dolgokat, és mindig arrogancia fogadott. Mert ha még bemegy az ember, szakadt ruhába, hogy kér 1 db inzulinosfecskendőt, akkor jó, kinézik, meg szívatják. De lemegy az ember, szép ruhába, elegánsan(megbeszélésem volt), és jönnek elő mindenféle szöveggel, hogy miért nem tudják kiadni. Meg hogy mihez kell, meg hogy hozzak neki receptet, aztán látta, hogy értek a dolgokhoz, nem vagyok hülyegyerek, akkor meg jött, hogy felhívja a háziorvosom, mert ekkora tételt nem tud kiadni orvosi engedély nélkül. Persze mindezt pökhendin előadva. Amikor mondtam, hogy egy sportegyesület részére lesz, akkor persze fel volt háborodva, hogy akkor hozzam neki a megrendelőlapot, meg hívja az ántsz-t, meg mindenkit, aki az eszébe jutott. Ekkor durrant el az agyam, és kértem a vásárlók könyvét. Persze ekkor jött a hebegés, habogás, hogy nincs nekik ekkora raktárkészlet, nincs pénze a gyógyszertárnak, mondom ne szórakozzon már, a fertőtéenítőkkel, krémekkel egyéb dolgokkal együtt max 10 ezer forint, mondom visszajövök érte, és előtte itthagyom az árát. Megint elővette a tudálékos modort, ekkor újra a panaszkönyvet kértem. Persze a panaszkönyvbe nem volt semmi bevezetve, iktatási szám, ilyesmi. Ha bosszúálló típus lennék, akkor abban a percben hívtam volna az önkormányzatot a jegyzőért. Persze nem vagyok ilyen, így csak azt a megjegyzést tettem, hogy maguk a bolt, én a vásárló vagyok, és különböző hülye indokkal ne kábítsanak engem. Mondják meg, hogy nem szokták kiadni, mert a főnök leszidja őket, és akkor megköszöntem volna és elbattyogok, egy másik helyre. Erre elkezd hápogni, hogy ők nem bolt..... Hát mondom mi?Nem felelt.

Aztán eljöttem, elmentem a másik gyógyszertárba, fiatal csajszi fogadott, és azt mondta, délutánra összekészíti a dolgokat. Ráadásul az inzulinosfecsiket ingyen megkaptuk, mivel nekik már nem volt rá szükség....

2011. júl. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!