Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy meggymag miatt kerülhet...

Egy meggymag miatt kerülhet igazságügyi szakértőhöz az ügy?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nemrég halt meg tüdőgyulladásban(nem biztos) és boncoláskor találtak még egy meggymagot a nyelőcsövében.Rendőrségi nyomozás is indult az ügyben ami 20 napig tart.Lehet valami más van a dologban?
2011. júl. 15. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kell rendőrségi nyomozás hogy félrenyelte a magot és megfulladt?nyilván nem lenyomták a torkán
2011. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha a gyanú megalapozott mindenképp, de úgy tudom a boncolást kérelmezik a kétes ügyekben és szerintem a család is kérheti bár ebben nem vok biztos.
2011. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak:pont ezt nem értem én se.Emiatt nem nyomoznak 20 napig?
2011. júl. 15. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert a halál okának a tüdőgyulladást állapították meg, de utólag megtalálták a magot, és a szülei fellebbeztek, hogy esetleg a magnak is köze van a halálhoz? Nem feltétlenül fullad meg, ha megakad a meggymag, azért az nem olyan nagy, hogy az eltömítse az utat, megakadhatott valahol, és nehezen kapott levegőt (ő nem tudta, h ott a mag a torkán, csak érezhette, h nem stimm vmi), ezért az orvosok tüdőgyulladásra gondoltak.
2011. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tüdőgyulladást is megállapítottak de nem lebbezett fel senki.Egyszerűen nem kapták meg a zárójelentést mert valamit nyomoznak lehet mögötte más is?
2011. júl. 15. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor biztos lesz boncolás ha ennyire nem egyértelmű a dolog.
2011. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már volt csak a családtagok nem mondanak semmit
2011. júl. 15. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:

a fellebbezni szó nem igekötős ige, ezért olyan szó sincs, hogy lebbezni. a helyes szó: fellebbezni, megfellebezni!

ez olyan mint a "kiáltani" szó. (hangosan üvölteni) arra sem mondod, hogy álts ki :)

2011. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!