Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leégés utáni teendő?

Leégés utáni teendő?

Figyelt kérdés

Szombaton leégtem a napon pólóban, és ugyebár e kezem barna/vörös , de a mellkasom fehér maradt.

Eléggé ronda látvány így póló nélkül. Hogyan tudom egybehozni a két szín árnyalatot?

Köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat.


2011. máj. 31. 13:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt: kentem már testápolóval és ilyen panthenol-al is belett már fújva de nem sokat használ.
2011. máj. 31. 13:59
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon nem tudsz semmit tenni.majd elmúlik a pirosság a kezedről és akkor halványodni fog.nyugi.
2011. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na de addig ne vegyem le a pólót? Nem merek már elmenni strandra se, így "Színesen":S
2011. máj. 31. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kend a leégett felületet rendszeresen, és esetleg ha nem lesz már piros, csak barna, akkor hozzá hasonló önbarnítót vegyél és használd, közbe napozz, hogy egyforma színed legyen, és ne kelljen egy idő után önbarnító.Nyugodtan vedd le a pólód , nagyon sokan égnek le így, és ha valaki megjegyzi, hogy olyan vagy, mint egy kaméleon, ne is foglalkozz vele.:)
2011. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vagy menjek szoláriumba 2-3 hét múlva?

(Olvastam valahol 2-3 hét kell a bőrnek h ne legyen olyan érzékeny a napsütésre)

2011. máj. 31. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

olvasd el ezt :


[link]


"bolti" testápolókkal ne kend a bőröd,mert a legtöbb tele van paraffin olajjal (kőolajszármazékokkal),ami nem hagyja lélegezni a bőrödet,és a gyógyulást is lassítja. Napozni meg inkább addig egyáltalán ne napozz,amíg az leégett bőröd helyrenem jött.

2011. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!