Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » El lehet törve a lábujjam?

El lehet törve a lábujjam?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja belerugtam egy kőbe, kissé feldagadt a lábujjam, pirosas-lilás, és fáj, de nem mindegyik cipőben. Szerintetek el lehet törve? Forduljak orvoshoz, vagy elmúlik magától?
2011. máj. 30. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondták, hogy ha tudom mozgatni, akkor nincs eltörve. Viszont az meglehet, hogy elrepedt a csont.

Ha akarod, mutasd meg orvosnak, de így, egy hónap után már szerintem nem sok értelme van. Biztos elmúlik magától, csak persze kímélni kell, meg esetleg borogathatod is.

Volt már ilyen nekem is, egy darabig fájt, aztán elmúlt, nem is látszik a nyoma. Viszont egyszer a kezemen volt elrepedve a középső ujjam utolsó ujjperce, ott ki lehet tapintani, hogy egy kicsi többlettel forrt össze, de szemre nem lehet megmondani és nem is zavaró.

2011. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!