Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sose volt még ilyen, két...

Sose volt még ilyen, két napja nyilal a fejem, csak bal oldalt, és csak akkor ha megmozdulok. Ha így ülök, nem is érzem. Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Műkörmösként dolgozok, 19 éves vagyok. Tegnap reggeltől estig körmöztem, szívtam a sok vegyi anyagot, aztán sétáltam egy jó nagyot a nehéz cucommal.

Tegnap este óta van ez, de azt hittem csak a fáradtság, és másnapra elmúlik, de nem! Nem tudom, hogy forduljak-e orvoshoz, vagy várjak még, és elmúlik.. De nagyon megijeszt, mert ilyet még sose éreztem... Tud valaki tanácsot adni?


2011. máj. 23. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet attól is, hogy lemerevedett/beállt a nyakad. Lazítás és masszázs megoldható? Én bekenném Diclofenac-kal, de lehet, hogy mivel az gyógyszert tartalmaz, Svédkeserű balzsammal, az hűsíti - a nyakadat. Azért lévén, a fejedben érzed, lehet, hogy inkább dokihoz kéne menned.

Azt sose értettem, hogy bírjátok elviselni mondjuk a porcelán műkörömhöz használt oldószert. Azzal ölni lehetne!

Jobbulást!

2011. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Orvosi maszkot használsz?
2011. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem használtam eddig.. És pont porci körmöt csináltam, egész nap :S

De ha ettől fáj.. Ez elmúlik, vagy tényleg orvos?

2011. máj. 23. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hát... én a vegyi anyagokra meg a merev nyaktartásra szavaznék, de doki nem ártana sztem, mert hátha túl sokat szívtál be az oldószerből. Én vettem magamnak porcelánhoz készletet, de azóta is porosodik vhol, mert azt a bűzt csak gázálarcban lehet elviselni. Vhogy jól szellőző helyen csináld.
2011. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.. Ha nem múlik el holnapra sem, (még mindig nem javult) akkor megyek is dokihoz, ezt a liquidet pedig nem fogom többet használni...
2011. máj. 23. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!