Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hátsó kereszt szalag műtét...

Hagymásbab@ kérdése:

Hátsó kereszt szalag műtét előtt állok! Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Kb. 18 évvel ez előtt, 12 éves koromban a síléc nem oldott le amikor elestem és eltörte mindkét sípcsontom, de ami a nagyobbik baj, hogy mindkét térdemben sérültek a szalagok is. A hátsó kereszt szalag szakadt el. Annak idején 12 éves koromban nem műtöttek meg, mert mondták, hogy bonyolult a műtét ennél a sérülésnél és ha megerősödik el lehet lenni így is. Nem is volt gond, de pár éve elkezdett fájni és instabilabbnak érzem. Porckopás is elkezdett kialakulni. Most úgy néz ki meg kell műteni mert különben idő előtt el fog fogyni a porc a térdemből. Az orvos szerint vannak kockázatai ennek a műtétnek mert jóval bonyolultabb mint egy első vagy oldalsó keresztszalag műtét. Elég ritkán végzett operáció ez, ha esetleg valakinek volt hasonló akkor leírhatná a tapasztalatait. Köszönöm!
2011. máj. 19. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, ami veled történt! Nekem volt ilyen műtétem, 2 éve. Soha előtte nem éreztem ilyen stabilnak a térdemet, mint most! Ha gondolod, írj privit, ott szívesen mesélek és beszélgethetünk, ha van kedved!
2011. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, küldtem privát üzenetet!
2011. máj. 20. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!