Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol csinálnak drogtesztet...

Hol csinálnak drogtesztet vérből vagy vizeletből Budapesten?

Figyelt kérdés
Mi a menete az eljárásnak? mennyibe kerül?
2011. máj. 17. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. de egyébként patikába is lehet kapni ilyen vizeletből kimutatós drogtesztet, nem tudom mennyibe kerül, valószínűleg pesten sok helyen kapható. kivéve ha a gyerekedet akarod vele ellenőrizni, mert akkor nem mondtam semmit. :D én speciel nehezen viselném, ha anyám vagy apám ezzel traktálna. :D
2011. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem erről van szó, én vagyok "a gyerek" és történt valami, amire gyanakszom és elég pórul jártam..ezért szeretném kideríteni,hogy végül is mi történt! nem létezik valami toxikai vizsgálat??
2011. máj. 17. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:

persze , létezik ilyen vizsgálat, külön kell kérni ha elmész orvoshoz, ő ír beutalót vérvételre, és meg kell kérni őt, hogy végeztesse el a tesztet, mert az plusszköltséges. szimpla vérvételből nem mutatják ki, csak külön kérésre.

egyébként azt szeretnéd elkerülni h kiderüljön, h használsz cuccokat ?:D

2011. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért gondoljátok ezt rögtön? :D pont,hogy azt szeretném kideríteni,hogy bekerülhetett-e a vérembe drog, mert amúgy nem drogozom. ( tényleg! :D ) szóval háziorvostól kell külön kérni, hogy erre vizsgáltassák meg a vizeletemet vagy a véremet? hány napig lehet ezt kimutatni?
2011. máj. 18. 01:04
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ, mire gyanakszol. lsd-t nem nagyon lehet kimutatni, mert feloldódik teljesen, füvet, speed-et, extasyt tovább ki lehet mutatni, szerintem 1-2 hétig még simán. bár pontosan nem tudom. de h került vna már a véredbe, ha nem drogozol ?:D
2011. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!