Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért ilyen bunkó az összes...

Miért ilyen bunkó az összes orvos?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek valamilyen okból kifolyólag, mindig kikapom a bunkó lenéző orvosokat. Most pl a fogorvos múltkor a sebészeten. Mint ha azt hinnék hogy azzal hogy az ő tudásukon múlik az egészségünk feljogosítaná a bunkóságra, ez nem Dr House itt nem vicces.
2011. máj. 16. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem ezt a dr. House-os stílust. Volt olyan aki gyomortükrözés után odadobott egy törlőkendőt, hogy szedje össze magát, ott a tükör nézze már meg, hogy hogy néz ki. (Nem sírtam, csak a könnyeim folytak, a fejem simogatta az asszisztens, így kissé kócos lett és a doki folyamatos bunkó stílusa miatt remegtem). Olyan sokkot kaptam az elvégzett vizsgálat és az elhangzott mondat után, hogy egyébként nagy szám van, de megszólalni se tudtam. A betegjogi képviselő is már otthon jutott eszembe.
2011. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Az összes talán csak nem. Mit mondott aki téged megsértett?
2011. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan sokkot kaptam az elvégzett vizsgálat "


Mit gondolsz hányan kapnak sokkot száz páciensből?

2011. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Azért vannak még normálisak. De ha nem költő kérdésnek szántad, akkor azért bunkók, mert kiégtek. Baromi sok munka, kevés fizetés, fárasztó betegek. Persze ez nem jogosítaná fel rá, de lehet te sem tudnál mindig kedves lenni a helyükben.
2011. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Kedves előttem szóló! Baromi kevés fizetés?? Én ezt cáfolnám! Hagy osszak meg egy történetet... Egy ismerősőm egy idős néni, a kórházban volt és műtötték. Adott egy kis pénzt a dokinak az egész dolog előtt, ugye így szokás, csak hogy jobban bánjon vele és jól végezze a dolgokat. 10 ezer forintot adott neki egy borítékban. A doki megnézi a borítéket, látja benne a tízest, bunkón visszanyomja a néni kezében a következő szöveggel: Köszönöm már kávéztam...

Lehet hogy a gyerekorvos kevés pénzt keres mert csak délelőtt rendel, de a kórházban egy doki ha iylen undorral visszautasítja a pénzt az már elég nagy tetűség... Erről ennyit...

2011. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én ha meghallom azt a szót, h háziorvos, kinyílik a bicska a zsebemben. saját tapasztalat miatt
2011. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez a sztori kb. 10 éve kering, csak anno még ötezresről szólt. Hanyagolhatnánk már. Egyébként ha nem hiszed el, hogy szarul keres, akkor nézd meg a közalkalmazotti bértáblát. Pontosan annyit keresnek, amennyi ott van.
2011. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:28


Ehhez csak egy hozzáfűzni valóm lenne: A magán szférában dolgozom. Tehát ha a 100. vevővel bunkó módon bánok, úgy rúgnak ki, hogy a lábam nem éri a földet, mert a főnökömnek a 100. vevő pénze is nagyon fontos.

2011. máj. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden orvos bunkó.Voltam bunkó orvosnál,aki nem tudott velem különösebben mit kezdeni,és lekezelő volt ,éreztem rajta hogy hülyének nézett és nem is hitt nekem.Most másik helyen voltam,ahol valóban volt tudásuk,értettek a munkájukhoz,na ők nem néztek le és nem néztek hülyének.(5 éve hasmenés).AZ IGAZI NAGY TUDÁSÚ ORVOSOK(VAGY EMBEREK) NEM NÉZNEK LE.
2011. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem mind. A volt fogorvosom egy csicska állat, állandóan ordított velem ha pl öklendezni mertem, amiért durván nyúlt a számba.

Viszont anyukám is orvos, őt imádják a betegei, rendszeresen kap csokit tőlük, meg kedves leveleket, sőt az egyik betege meg is jegyezte, hogy ilyen aranyos doktornőt még nem látott. Mondjuk anyukám itthon is nagyon türelmes, szóval nem hiszem, hogy a kórházban más lenne. Pénzt sosem fogad el.

2020. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!