Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha kapnál egy esélyt hogy...

Smokesho.Ow kérdése:

Ha kapnál egy esélyt hogy megismerhess egy olyan dolgot amitől megváltozna az életed, (jobb irányba) élnél azzal az eséllyel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem túl világos, milyen értelemben? Amúgy nem tudom... ha nem kellene semmiről lemondanom ami most van akkor talán.
2011. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én persze, hogy élnék. Ki nem?
2011. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elég MLM szövegnek hangzik.
2011. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MLM szó nem tudom h mit jelent :/ De amúgy most itt leginkább az érdeklődésre vagyok a legkíváncsibb és ha van rá kereslet akkor megosztom tapasztalataimat . Amúgy csak arról lenne szó lényegében hogy : a mai világban kevés dolog van ami nem mérgez minket (adalékszerek tartósítószer stb ..) és találtam valamit, amivel az ilyen mérgek hatását csökkenteni illetve gyógyítani lehet .Én személy szerint nem szoktam az ilyenekben hinni de ha ezt nem látom a saját szememmel akkor még most se hinném el .
2011. máj. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!