Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj a foghúzás ill....

Mennyire fáj a foghúzás ill. vésés?

Figyelt kérdés

magándokihoz megyek. már a multkor mondta,hogy a leghátsó lenti őrlöm össze van roppanva,csoda,hogy nem fáj,húzni kell majd. na most kitört belőle egy jókora darab,egy hídszerű valami maradt csak azon a részén.

mennyire fáj ez? nagyon félek,sosem húztak még fogat nekem,már a fúrásnál is elsírtam magam a múltkor,pedig az nem is fájt,jól elzsibbasztotta.(két évig nem volt pénzem fogászatra)


2011. máj. 10. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is el kellene mennem de nem merek mert én is félek :(
2011. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
A foghúzáshoz, véséshez olyan bivalyerős érzéstelenítőt adnak, hogy semmit se fogsz érezni. A fogászati kezelésben a legxarabb a fúrás. Az sokkal rosszabb, mint a húzás. Pláne, hogy már el is van törve, sokkal könnyebben ki fog jönni. Nem lesz semmi gond, nem kell izgulnod!
2011. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó az érzéstelenítés és profi a fogorvos, akkor csak annyit érzel, hogy matatnak a szádban. Akkor fáj a foghúzás, ha gennyes alatta, mert akkor nem nagyon hat az érzéstelenítő.
2011. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fáj annyira, mintha érzéstelenítés és altatás nélkül operálnák ki a vesédet, nyugi!
2011. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem magándokim van, hétfőn véste ki felül a fogam, szintén le volt töve.. A világon SEMMIT nem éreztem, majd másnaptól........ A helye, illetve az alsó fogaim majd kiszakadnak annyira lüktetnek........
2012. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!