Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit kell pontosan fizetni,...

Mennyit kell pontosan fizetni, ha magam után beakarom fizetni a tb-t?

Figyelt kérdés
Vége lett a sulinak januárban és nincs még munkám, de nőgyógyászati problémám adódott és szeretném befizetni magam után a tb ellátást egy hónapra csak. Hol kell befizetni és pontosan mennyi pénz? Tényleg igaz az, hogy onnantól kezdve minden hónapban kötelező fizetni? Nem lehet úgy, hogy csak 1 hónapra?
2011. máj. 1. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nav intézi, bemész, kitöltöd paírokat és kapsz előre nyomtatott csekkeket.De ahogy te akarod nem működik.Nekem munkába állás elött volt kb fél hónap elmaradásom és most adobevallásnál tájékoztatnak, hogy nem annyit kapok vissza amennyit, hanem levonják a tb tartozásomat belőle.Kedvesek, pedig is voltam orvosnál, vagyis voltam de az fizetős volt( tüdőszürő, alkalmassági).Nem éri meg tb-vel szórakozni szerintem.Amilyen ügyesek adobevalláskor alakítanak neked egy szép kis tb tartozást:(
2011. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!