Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet kérni olyan altatót...

Lehet kérni olyan altatót amit a műtéteknél használnak?

Figyelt kérdés
nem műtenek meg semmi,csak otthonra kéne
2009. márc. 6. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell olyan Neked, de biztos, hogy olyat nem kapsz, nem véletlenül vannak aneszteziológusok. Ha elszúrod az arányt, akkor belehalsz. És ahhoz hogy mennyit használjanak vizsgálnak vérképet, testsúlyt.. meg egy csomó mindent. És van akit nem is lehet altatni. Szóval nem.

Kérj háziorvostól valamit ha nem tudsz aludni :P

2009. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, minek neked olyan? Aludni? Tudod milyen felébredni a műtét után? Hát kétlem, hogy te reggel úgy szeretnél kelni.


Egyébként semmilyen altatót nem javasolnék hacsak nem szeretnél gyógyszerfüggő lenni.

2009. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a műtéteknél használt altatásnak lehetnek mellékhatásai, van kockázata. Otthonra ilyet nem adnak, érthető módon, ott nincs kéznél egy orvos baj esetére, mint a műtőben.
2009. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra kéne hogy közbe gyorsan legyantázzanak és úgy nem fáj (XD) Nem tudom hogy erre alkalmasak-e a sima altatók :S
2009. márc. 6. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

jézusom, ez fááájt. :D

érzéstelenítő esetleg? lidokain. a szépségért különben is szenvedni kell. :)

2009. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

aha...és havonta elaltatod magad...:D

szerintem nem valami egészséges dolog...nm mintha megcsinálnád, vagy én nem tudom...de nem lehet túlzásba vinni ezt sem...

nekem mikor kisebb voltam rosszabb volt, de kibírtam. izzadtam a kozmetikusnál, lehet picit féltem is ( ami eki hisztinek tűnt, de kit érdkeel) de már simán kibírom....és akkor is kibirtam

és most olyan kozmetikust is találtam, aki nem tudom hogy csinálja, de hónaljam se fáj

2009. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább borotváld a lábad, vagy tartós szőrtelenítésre gyűjts! A szépségért meg kell szenvedni. :)
2009. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem kapsz ilyen tipusú altatót, nem véletlenül van ott az orvos. Engem eddig csak egyszer altattak, de utána órákig kómás voltam. Ennyit nem ér egy fájdalommentes gyantázás.
2009. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj de Téged nem az eszedért kedvelnek,igaz? fájt már szinte..
2009. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora m....ságot még életemben nem hallottam. Gyantázz csak alvás nélkül, vagy vedd a kicsi kezedbe inkább a borotvát.

A műtéteknél eleve gázzal altatnak, gondoltad beszerzel otthonra egy altató berendezést!

Az nem egy egyszerű altatás, ennyit kitalálhattál volna magadtól is.

2009. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!