Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Torokfájásra van valami...

Torokfájásra van valami módszer a gyógyszeren és a mézen kivül?

Figyelt kérdés
még nem teljesen alakult ki a torokfájás de érzem hogy holnapmár kb elégé fog fájni
2011. ápr. 25. 15:06
 1/3 anonim válasza:
öblögess sós vízzel, az nagyon hatásos, csak ne engedd túl mélyre, mert abból róka lesz. Vagy melegíts fel egy egész citrom levét, tegyél bele 2 kanál mézet és idd meg, ez is szuper és még finom is.
2011. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ilyenkor valami fokhagymásat eszem.csodákat tud művelni,főleg,ha még inhalálok is mellé.akkor utána nem lesz belőle megfázás.
2011. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minél tönn meleg-forró italt bevinni a szervezetbe pl: mézes teát nagyon jót tud tenni. Torokfájásra én szoktam pemetefű cukorkát szopogatni az is nagyon jó. Akár gyógyszertárba vagy drogériában is vehetsz, nem drága. Jobbulást!
2011. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!