Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Allergiára gyógyszer?

Girls123 kérdése:

Allergiára gyógyszer?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 13 éves. Nem vagyok gyógyszerérzékeny. Pollenallergiám van, de nem voltam orvosnál, hanem egy oldalon kaptam rá választ. Milyen allergiagyógyszert lehet erre szedni? Tünetek: hapcizás, szemviszketés, orrfolyás.
2011. ápr. 22. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,amig az orvos nem állapitja meg azt hogy tényleg pollenalergiád van-e addig ne szedj semmi gyogyszert.
2011. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is porallergiám van, én orrspray-t kapok rá, amit az orvosom ír fel. Amúgy tényleg el kéne menni dokihoz, egy ilyen vizsgálat nem fáj, ki lehet bírni... És akkor megszűnnének a tüneteid is...Én például amióta használom a spray-t teljesen tünetmentes vagyok.

17/L

2011. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

én is pollen és por allergiás vagyok és én allegrát szedek

14/L

2011. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én aeriust szedtem egy darabig, használt is, de az orvos pontosabb információval tud szolgálni.
2011. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pokol az életem még ezzel a szharral is de lehet neked segít : lertazin 14/F
2011. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm Lenkei vitamint szed, hihetetlen, de 3 hónap alatt meggyógyult. Azt hiszem Közepes a neve.
2011. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szücsi77 válasza:
Ugyanezek a tüneteim,Telfast tabletta,Opatanol szemcsepp,Rhinicort aqua orrsprayt.Allergológus írta fel.
2011. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem gyerekkori szénanáthám van, eddig segített a claritin, cetirizin, zirtec, de sajnos most már csak pár óráig hatnak és majd megfulladok
2011. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rhinocortot használjatok mindenképp szinte semmit se érezni a repkedő szärok között :)
2011. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mióta kicsi vagyok azóta van allergiám. A dokik se nagyon tudtak segíteni, pedig voltunk kinn Ausztriában és a véremet is elküldték Németországba de semmi használható gyógyszert nem kaptam. Szedtem vitaminokat de nem nagyon hatott. Aztán egy időben szedtem Sefallert viszonylag jó volt, de szédültem tőle, hányingerem volt és nagyon fáradékony voltam. Az Allegra semmit nem ér, legalábbis számomra. Már egy jó ideje a Claritine-t szedem ami nekem teljesen bevált. Teljesen tünetmentes vagyok, pedig eddig pokol volt nekem a nyár. De Claritine-ből is a sima sötétkéket szedem nem az akutot. Az csak időleges. Csak 2000 Ft és 30db van benne. Szerintem megéri :)
2011. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!