Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Írnátok olyan oldalakat, ahol...

Írnátok olyan oldalakat, ahol nem csak egy orvos olvassa a kérdést?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy létezik-e olyan oldal, ahol szinte blogszerűen leírhatom a problémámat, és több orvos is olvassa, akiknek más-más a szakterületük?

Van egy 2,5 éve húzódó betegségem, elvileg Magyarország legjobb orvosai kezelnek, mégsem tudják mi lehet a háttérben. Valahova fel szeretném tölteni azt, hogy eddig mire jutottak, hátha mégis van ebben az országban legalább egy olyan dr aki érti is a dolgát, de még eddig nem sikerült ráakadnom.


2011. ápr. 19. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy hosszan elhúzódó rejtélyes betegségem..de nem hiszem hogy van aki elolvassa amit írsz és jobban tud segiteni mint ,,mo legjobb orvosai" nem azt mondom hogy nincs olyan aki tud segiteni csak ne ilyen módon keresd a megoldást..milyen jellegű tüneteid vannak?tudok adni pár elérhetőséget ha gondolod
2011. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha leírod a tüneteket,talán én is szolgálhatok némi segítséggel.
2011. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Izületi fájdalom, ami csak a bal oldalra korlátozódik, és csak felső testre (csukló, könyök, váll, két borda, állkapocs). Minden labor negatív. Látott már reumatológus, fogorvos, szájsebész, fül-orr-gégész, ortopéd orvos, immunológus, neurológus...már felsorolni is sok. Minden orvos azt mondja, hogy valamilyen betegség előjele(2.5 éve!!!) és meg kell várni, míg az kialakul, akkor tudnak majd kezelni. Ez mégis milyen válasz? Hihetetlen, hogy azt sem tudják miről beszélnek. Ennyi erővel előbb-utóbb meghalok, csak ki kell várni! Már tényleg nem tudom hova fordulhatnék még. A fájdalom elviselhetetlen, tulajdonképpen nem tudom mozgatni a karomat. Néha azt hiszem, úgy gondolják, hogy szimulálok, ezért nem vesznek komolyyan.
2011. ápr. 19. 19:43
 4/4 anonim válasza:
Én autoimmun SLE beteg vagyok, ezt lassan már 4 éve tudom biztosan, előtte csak találgatások voltak. Azóta szedek szteroidot. Kb. 2 éve kezdtem érezni reggelente, mintha elfeküdtem volna magam, estére ez az érzés elmúlt. Az Ízületeim mind fájtak, az alsó végtagjaim annyira nem. De aztán másnap kezdtük elölről. Egy idő után meguntam és beszéltem a reumatológusommal, aki felírt nekem egy Delagil nevű gyógyszert. Ez azóta is bevált.
2011. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!