Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet hajat mosni varrattal a...

Lehet hajat mosni varrattal a fejben?

Figyelt kérdés
Durván 2 hete vágtak ki a fejemből egy kisebb kinövést, és 3 öltéssel bevarrták a sebet. Most pénteken mentem varrat kiszedésre, kiszedett nem tudom mennyit, és mondja, hogy: "itt még van egy lyuk".. Erre megint rakott bele egy öltést és hétfőn kell visszamennem (holnap) ellenőrzésre, h nem fertőződött-e el... Direkt nem mostam péntek előtt hajat, mert gondoltam este megteszem, ha már nem lesz bent a varrat. Lesz valami baj, ha hajat mosok? Nem fog csípni? Nem tudom mit csináljak, már nagyon csúnya a hajam.
2011. ápr. 17. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad mert felpuhitja a varratot.Bird ki amig kiveszik.
2011. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mostam egy héttel műtét után, levolt ragasztva a seb és még ilyen kis cső is volt benne ami valami folyadékot vezetett el, na a lényeg a tenyérnyi leragasztott részt óvatosan próbáltam körbemosni, persze segítséggel, hátrahajtottam a fejem és a férjem pohárral öntözgette körülötte meg sampon és öblítés, nem lett a legalaposabb mosás de legalább jobban éreztem magam.
2011. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Kis cső ált ki a fejedből, aminek egy végén műanyagf tartály van? Nekem ilyen a lábammal volt, mitörtént veled? Egyébként nem ajánlott, várd meg amég rendbe jön, szerintem max két hét, csak kibírod valahogy
2011. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen olyan, aztán néha leengedték belőle a váladékot, daganat volt, és elég mélyen, azt mondta a doki azért rakják bele ezt a cuccot, hogy ne ödémásodjon be a friss seb körül hanem ez kivezeti a váladékokat és így szépen tisztul, és normális lesz a sebgyógyulás.Nekem nagyon szépen gyógyult, és már a hajam is visszanőtt teljesen, igaz a vágás helye megvan oda nem nőtt vissza de az csak egy vékony , metszés, pár centi.
2011. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper.. Akkor így megyek dolgozni holnap, azaz csúnya hajjal.
2011. ápr. 17. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha hosszú a hajad, akkor fond be, úgy kevésbé látszik csúnyának.
2011. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!