Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Izzadság probléma? HELP!

Izzadság probléma? HELP!

Figyelt kérdés

Nagyon izzadok hónalj tájékon, és szeretnék valami állandó megoldást találni. Először az Exodor-ra gondoltam, de arról az olvastam, hogy sok benne az alumínium, ami rákot okozhat. Anyukám pedig nem kockáztatná, hogy rákos legyek.

Lassan már az egész életemen eluralkodik ez a dolog; szinte sírva jövök haza az iskolából, mert nem merek bent maradni ennyire leizzadva.

Már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény. Mit javasoltok? Van olyan készítmény/spray/gyógyszer, ami nem okoz rákot, vagy kárt a szervezetemben?


L/13


2011. ápr. 14. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, én most akarom ezt a solutio antisudorica-t kipróbálni, mert itt az oldalon nagyon sokan dícsérték, hogy milyen jó. Nem drága, és hatásos állítólag. Adok hozzá egy linket, hogy elolvasd.

[link]

2011. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én is ezen a szeren gondolkoztam.

Nem tudod esetleg, hogy alumínium van-e benne? Mennyi?

2011. ápr. 14. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam.

Mit tartalmaz a Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland?

- A készítmény hatóanyaga(i): 12 g alumínium-klorid-hexahidrát 50 g készítményben.

- Egyéb összetevő(k): tisztított víz, izopropil-alkohol.

2011. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az káros? Mennyitől lehet valaki rákos?


(Bocs, a sok kérdésért, de nagyon nem vagyok jártas ilyen témában.)

2011. ápr. 14. 17:22
 5/5 anonim válasza:

A sztárok hónaljba adatnak maguknak botoxot, ami idegméreg, bár rákot állítólag nem okoz. És úgy másfél évig megkímél az izzadástól.


Amit én kipróbálnék a helyedben, az a petrezselyemzöld vagy méginkább a búzafű. Ugyan nem állítja le az izzadást, viszont olyan, mint egy belső dezodor. Nem engedi, hogy bebüdösödjön az izzadtságod.

2011. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!