Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Látleletet ebben az esetben...

Látleletet ebben az esetben érdemes e készíteni?

Figyelt kérdés
Csak zúzódásról van szó, az is csak egy pici az egyik kezemen, a drágalátos párom okozta pár napja mstmár bezödült. Egyébként se tudom, mikor "szokás" látleletet csináltatni. Pl ha pofonvág é pici lila folt lesz a szem alatt vagy ilyenekre gondolok.
2011. ápr. 12. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
24 órán belül kell.
2011. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden látható sérülésnél lehet látleletet csináltatni, de fontos, hogy rögtön elkell menni!
2011. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell.
2011. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Egy pofont is megtud állapítani az orvos, ha nem lilul akkoris.De időbe!
2011. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Miért vagy még a drágalátos pároddal ha ver?! Most pici zúzódás,máskor pici lila folt,egyszer meg majd rosszul üt és pici koponyatörés?


Szerintem amúgy látleletet célszerű minél korábban vetetni. Én már akkor is mentem mikor karmolások voltak (mondjuk eléggé folyt a vér belőlük) és minden gond nélkül kiállították a papírt.

2011. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit akarsz elérni vele?

Fel akarod jelenteni, vagy csak papír kell egy későbbi esetleges váláshoz. A látlelet akkor ér valamit, ha egyrészt azonnal készül, másrészt célod is van vele.

Szerintem most már inkább hagyd a fenébe, nem ér ennyit az egész.

2011. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
És azt is leírnád nekünk, te a férfi vagy a nő vagy és hogy a drágalátos párod miért bántott? (Még mielőtt elkezdik a válaszolók szidni a másik felet.)
2011. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"hogy a drágalátos párod miért bántott? "

Amennyiben nem jogos védelemről volt szó, a válaszolók értelmesebb felét nem érdekli.

2011. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!