Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógyszertári logisztika?

Gyógyszertári logisztika?

Figyelt kérdés
Újabban azt tapasztalom, ha az orvos (bármelyik), felír néhány szükséges gyógyszert, készítményt, akkor sosem tudom az összeset kiváltani egyszerre, mert éppen elfogyott vagy hiánycikk. De másnapra ott van. Azaz nem tartanak gyógyszert a patikában, ne álljon benne a pénz. Ha viszont gyógyszertári készítményről van szó, amit ügye frissiben kellene készíteni, akkor az rögtön rendelkezésre áll, így viszont a szavatossága rövid, mert már korábban, előre elkészítették. Olyan szemmel még nem figyeltem, hogy ez milyen gyógyszertárakra jellemző, több félében is megfordulok. Más is így látja vagy csak engem tisztelnek meg ezzel?

2011. ápr. 6. 18:02
 1/2 anonim válasza:
egyre többször tapasztalom én is. és valami támogatási reformról beszéltek a hírekben, így állítólag jövőre ez még jellemzőbb lesz sajnos, a riportban legalábbis ezt állították.
2011. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Találtam egy megoldást. Valami nincs, nem rendeltetem meg, hanem megyek tovább egy másik gyógyszertárba. Ha ezt mind így csinálnánk, előbb - utóbb tartanának készletet...
2012. ápr. 3. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!