Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánorvost akármikor fel...

Magánorvost akármikor fel lehet hívni időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Még sosem volt magánorvosom, és nem tudom, hogy mikor "illik" hívni. Napközben, vagy inkább késő délután?
2011. márc. 4. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát hajnali 2kor lehet nem fog örülni neked:) Egyébkéntugy gondolom, az álatalános illem vonatkorik rá, tehát olyan 8-9től este 6-7ig.
2011. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rendelési időben szoktam felhívni
2011. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondja, hogy bármikor hívhatom. Nyilván valóban nem hajnali 2 órára gondol. Bár én is kellemetlennek érzem a dolgot, de a másik fele, hogy fizetek érte.
2011. márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 8-tól 5-6 óráig illik. Oké, hogy fizetsz érte, de azért este 11-kor vagy reggel fél 5kor talán nem kellene.

Neked is fizetnek a munkádért, még sem hívnak be 11kor dolgozni csak úgy.

2011. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Időpont egyeztetésért nyilván nem szükséges irreális időpontban telefonálni. De ezen túl lehet bármi gáz, komoly dolog.
2011. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!