Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az arcomról szeretném leszedet...

Az arcomról szeretném leszedetni az anyajegyemet. Hogy fogják csinálni? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Az államon van egy anyajegy,kb akkora mint egy egész bors.

Voltam bőrgyógyásznál,egy hét múlva kell visszamennem és valószínűleg le lesz szedve.De hogyan?Nagyon félek tőle..főleg hogy az arcomon van.Nagy heg lesz utána?Fájni fog?


2009. febr. 17. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiterjedés függő, ált. helyi érzéstelenítés- ben
2009. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve volt ilyen műtétem, helyi érzéstelenítéssel (így semmit nem érzel) plasztikai sebész csinálta. Természetesen látszik a heg, de abszolút nem feltűnő. Szerintem ne akárkire bízd, keress egy plasztikai sebészt, ha nem szeretnéd, hogy nagy nyoma maradjon a beavatkozásnak.
2009. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!