Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik az orrsövényferd...

Hogyan zajlik az orrsövényferdülés műtéte?

Figyelt kérdés
Bent kell maradni? Meddig lesz bekötve? Plasztikai sebész csinálja? ...
2011. febr. 16. 16:01
 1/3 anonim válasza:
Az orrsövény műtét menete a következő: bemész reggel a kórházba(éjfél után nem lehet sem enni sem inni),délelőtt megcsinálják a műtétet,két éjszakát bent kell maradni,harmadik nap hazamehetsz. Két hétig vigyázni kell az emeléssel,tornával,fizikai munkával. Maga a műtét annyi,hogy egy kis szikével kikaparják ezt a megnagybbodott porcot (nem fáj,mert érzéstelenítik,de nem altatnak),orrtamponnal bedugják,hogy táguljon és parittyakötéssel rögzítik. Ezt akkor veszik ki,amikor hazaengednek.Jók a visszajelzések,és nem nő vissza,mint az orrpolip.Én is erre a műtétre várok. Egyébként a fül-orr-gégész csinálja,csak jól válaszd meg,hogy kivel csináltatod. Ja és előre kell műtéti időpontot kérni,ami lehet 1-2-3 hét is.
2011. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Pesten nem tudsz jó dokit?

2011. febr. 27. 07:51
 3/3 anonim válasza:
Szia! Pesten sajnos nem tudok dokit,de én Gyöngyösön ma jelentkeztem műtétre,jövő csütörtökön műtenek. Azt a dokit,akihez én megyek merem ajánlani,mert ismerem. A mandulámat is ő vette ki és együtt dolgozok vele a kórházban. (Csak Pest neked biztos közelebb lenne.) Érdeklődj még ismerőseidnél,(közösségi oldalon ha fent vagy),elég gyakori probléma,valaki biztosan tud neked segíteni!
2011. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!