Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtétre kell befeküdnöm a...

Műtétre kell befeküdnöm a kórházba. A papiromra azt irták hogy reggel7re menjek a kórházba felvételre, éhgyomorral. Ez azt jelenti hogy már akkor aznap megműtenek? Nem a vérvétel miatt kell éhgyomorral menni mert azt már előtte el kell intéznem.

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 10:24
 1/4 yuda ***** válasza:
100%
A korai időpont miatt feltételezem,hogy igen-a műtét miatt kell,de én biztosan megkérdezném telefonon,mert nem szeretem a bizonytalanságot.
2009. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha felvételre kell menned, akkor aznap műtétre vagy kiirva. általában a műtét napján fektetik be a betegeket, ez persze nem jelenti azt, hogy 7kor be is tolnak a műtőbe, de nagy valószinűséggel még a délelőtt folyamán túlleszel rajta. éjféltől már ne egyél semmit. és ne izgulj, minden rendben lesz.
2009. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem elkeseríteni akarlak, nekem is igy volt tavalyelőtt,epeműtétre szerdán reggel 7-re kellett jelentkezni-sőt azt is mondta a doki előtte telefonban, hogy még aznap megműt, úgy készüljek - és csak csüt-ön operált. Nekem is megvolt minden papírom. Biztonság kedvéért ne egyél, ne igyál éjféltől semmit, de én tényleg igy jártam. Remélem Te azért még aznap túl leszel rajta! Ne izgulj, minden rendben lesz :-)
2009. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen műtétre mégy. Nekem nagy alhasi műtétem volt a nyáron.Reggel felvettek,jött a délelőtt folyamán 2 orvos (külön-külön) Kikérdeztek egészségi állapotomról, emésztésemről, stb, délig ehettem mindent,délben már csak egy kis levest,azután semmit,estétől már vizet sem!

Délután hoztak egy szurit, elalvás előtt egy nyugtató tablettát, hogy tudjak pihenni éjszaka.Délután volt még egy szőrtelenítés is.

Aztán másnap fél 12-kor vittek a műtőbe...

2009. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!