Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az endoszkópia negyon rossz?

Az endoszkópia negyon rossz?

Figyelt kérdés

Irtóra félek, és valószínűleg semmi komoly bajom nincs max egy kis bélgyulladás. Nem akarok elmenni.

Írjatok valamit légyszi!


2011. febr. 2. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tanácsolnám, hogy bízz abban, hogy nem lesz semmi bajod a továbbiakban.:)Sokszor hallom azt, hogy el kell menni az orvoshoz, mert ez s ez a gond, nem hinném, hogy a betegség ezzel gyógyítható.

Gyógyítani csak a Jóisten képes igazán.:)

2011. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

bízz*

2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bízz*
2011. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Aki még erre a kérdésre keresi a választ:

Az endoszkópia nem rossz, illetve nem fáj, kb semmit nem fogsz fel belőle, ugyanis totál elkábaszt az érzéstelenítő. Elég megalázó helyzet, az igan (kb 4en bámulják a fenekedet :) ) de ebből se nagyon fogsz fel sokat, miután hat az érzéstelenítő. A gyomortükrözés milliószor rosszabb: nekem nem alatattak, még csak nem is érzéstelenítettek, és hát, eléggé vacak érzés. Baromi rossz. Meg még utána is fáj kb egy óráig.

Ja, és végülis crohnom volt/van - most lesz az első szülinapja :D

2012. febr. 5. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!