Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hatósági Bizonyítvány milyen...

Hatósági Bizonyítvány milyen egészségügyi ellátásokra jogosít?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire.Olyan van h kérsz hatoségi bizonyitványt a munkaügyitöl mert épp nincs 1 éve munkád és kiállitanak egy ilyet és bemész a polgásmesteribe ahol kérhetsz segélyt amibe benne van a tb is.De önmagában kétlen h érne valamit.
2011. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt a polgármesteri hivataltól kaptam pont. Ezzel mát van tb-m, csak nem tudom hogy ez most mindenféle orvoshoz jó vagy nem?
2011. jan. 27. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Drága kérdező, az, hogy "hatósági bizonyítvány", önmagában értelmetlen és semmitmondó. Miről szól ez a bizonyítvány?
2011. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az önkormányzat adta ki nekem. Az van ráírva hogy egészségügyi ellátásokra jogosít. Csak én nem tudom hogy ez miket foglal magába, milyen ellátásokat?
2011. jan. 27. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Na ebbe ugyérzem nem fogok belefolyni,mert nem értek hozzá.Elképzelhető h több dologra is jo.Olyan van h a polgásmesteri átvállalta a tb-d(ha kérted)de hogy a hatósági bizonyitvány jo lenne e önmagában azt kétlem,ott van valami más is,vagy kértél valamit.Nekem tegnap adtak hatoságit és én magam fizetem a tb-m,szóval nem mondték h nem kell fizetni mert ez önmagában fedezi.Jobb lesz visszamenni és megkérdezni vagy ha jo a viszony a háziorvossal akkor töle megkérdezni h ez érvényes e arra.Tudnia kell rola ha van ilyen mivel mikor ignyeltem tb-t hogy én fizessek apechnál akkor kaptam egy igazolo lapot hogy meggényeltem és fizetem,ezt kaptam meg az apechostol,mondta h ha bármi van kell meni dokihoz akkor vigyem a lapot magammal,mert lehet még a gép nem irja ki h érvényes.Ezzel azt akartam csak mondani hogy ha ezzel lehet érvényes tb akkor a dokid tudja.
2011. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván a polgármesteri hivatalba igényeltem, hogy fizessék utánam a tb-t. Máshonnan nem tudom honnan lenne hatósági bizonyítványom.
2011. jan. 27. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem bunkoskodni kell kedves válaszolo,hanem ha kérdezel és válaszolnak rá max megköszönni hogy irtak a kérdésedre.Ezek tények amiket leirtunk és lehet h van más is,ezért irtam én is h nem akarok belefolyni,hátha ir más,valaki hozzáértő.HA leirtad volna már az elején h tb-t igényeltél akkor más a helyzet.Valószinü azért adták ki neked az okiratot,mert amig elbirálják a kérelmed valamivel igazolni kell ha közbe megbetegszel h van tb-d,mivel ez amutomatikusan nem jelenik meg a gépbe az orvosnál(föleg ha még rá sem bolintottak)attol h kértél még egy-két hét is lehet mire érvényes lesz és gondolom azért állitották ki neked h tudd igazolni ha közbe orvoshoz kell menni h folyamatban van.
2011. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nem bunkóskodás. Már van tb-m 1 hete, elbírálták. Csak azért kérdeztem hogy mire jó, mert fogorvoshoz szeretnék menni. Valaki azt mondja hogy jó, valaki meg azt hogy szerinte nem, mert ha elmegyek akkor ki kell fizetni a fogorvost, de ez egy hülyeség szerintem, mert fogorvosnál így is úgy is fizet az ember. Csak egy példa: Páromnak munkáltatója fizeti a tb-t, elment fogorvoshoz és ugyanúgy fizetnie kellett. 2 hét múlva ment akkor meg nem kellett fizetnie. Szóval ezért nem értem az egészet.
2011. jan. 27. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van tb-d akkor nem kell fizetnia fogorvosnál,feltéve ha ahoz mész akihez tartozol.Nálunk be vannak osztva a fogdokik h ki melyik utcához tartozik.Annál nem kell fizetni ez tuti,akihez tartozol.Szóval szerintem menj nyugodtan.
2011. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!