Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért ilyen hülyék az orvosok...

Miért ilyen hülyék az orvosok mostanában?!

Figyelt kérdés

3 háziorvosom, és 2 bőrgyógyász közölte a képembe hogy kezelhetetlen ekcémám van (csak úgy hirtelen az egész fejemen elég szép látvány volt), mire én teljesen véletlenül rájöttem hogy egyszerűen allergiás vagyok a csirkehúsra -.-

(1 évig szenvedtem ezzel a borzalommal, és eltűnt teljesen mióta nem eszek csak sertést)


Ma megkértem anyósomat, hogy írasson fel nekem a szokásos 3havi adag mellé +1havi volinát, mert sikerült idő előtt megszabadulnom egy szemtől, így be kellett vennem egy újat. Kell tartalék csomag.

Erre a doki üzeni nekem, hogy milyen hülyeségeket beszélek, ezt a gyógyszert csak 3x-i adagban lehet kapni!

( [link]

Már teljesen ki vagyok borulva, egy értelmes orvos sem létezik??? Bele se merek gondolni mi lesz velem ha valami komoly bajom lesz tényleg...


2011. jan. 3. 16:47
 1/5 tetris ***** válasza:
A volina az egy gyógyszer, ami hatott az ekcémára?
2011. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
Ó, bocsi! Utánanéztem. Nem ekcémára írják fel!
2011. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztom véleményed. Időnként vegyes vágottat eszem csokival. Ez ugye terheseknél előfordul. Én nem vagyok az. A diligyógyászomnak elmondtam, erre megkérdezte terhes vagyok? Mellesleg ott van a papiron az orra előtt, hogy középkorú, elvált, nincs kapcsolatban stb. Sokszor tényleg hülyék.
2011. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a volina fogamzásgátló, és már régebb óta szedem :D
2011. jan. 3. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is már hallottam horror storykat, felületes dokik kezeléseivel kapcsolatban.Na én ezért ha lehet, nem megyek semmilyen orvoshoz.
2011. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!