Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Flucinar hosszú távú, helytele...

Flucinar hosszú távú, helytelen alkalmazása milyen következményekkel járhat?

Figyelt kérdés
Nekem anyukám mindig bekente vele az orromat, mert pattanásos volt, hónapokon át, de nem javult, sőt rosszabb lett. Az orromon a bőr vörös lett, hónapokon át hámlott, majd még évekig vörös maradt (feltűnően, sokan észrevételezték az iskolában). Most tudtam meg, hogy vényköteles gyógyszer, ő meg önkényesen alkalmazta, ráadásul hallottam, hogy valamilyen szteroidszármazékokat is tartalmaz. Ez már évekkel ezelőtt történt, én az orrom már nagyjából rendbe jött, arra lennék kíváncsi, nem tehetett-e bennem kárt máshogy is a Flucinar.
2010. dec. 6. 23:23
 1/1 Keeper ***** válasza:

Egyik mellékhatása a pattanás. hmmm...

link: [link]

Szerintem maradandó károsodást nem szenvedtél, ha a tünetek már nem aktívak.

A fő kérdésedre a válaszom pedig: minél tovább alkalmazod/alkalmazzák rajtad helytelenül, annál tovább maradnak a fellépő mellékhatások.

Ha nagyon biztosra akarsz menni, kérdezz meg egy gyógyszerészt vagy a háziorvosodat, az a legbiztosabb.

2010. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!