Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges, hogy tüdőszűrésért...

Lehetséges, hogy tüdőszűrésért ( beutalóval ) fizetni kell?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a munkahelyemhez kell egészségügyi kiskönyvbe. ma mentem ,elvégezték és azt mondták ,hogy a leletet csak 2000 Ft befizetése után adják ki. ha odamegyek és bemutatom a beutalómat akkor nem kell fizetni? ( 16. kerület )
2010. dec. 2. 22:15
 1/4 anonim válasza:

Igen sajnos ez az új divat....:(

Nem kellet volna megmondanod, h munkahelyhez kell akkor ingyenes lett volna.

Hiába a beutaló.

2010. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit nem értesz ezen? Beteg magyar állampolgárnak, háziorvosi beutalóval, minden ingyen van. Különben a fél világ idejárna szűrni.
2010. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony. Munkahelyi vizsgálathoz mindenhol pénzes. A legtöbb helyen akkor is, ha csak úgy önszorgalomból elmész beutaló nélkül ( mi városunkban ez is ingyenes), de háziorvosi beutalóval ingyenes mindenhol.
2010. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok! végül elmentem, 2000 Ft volt, amit azt mondtk, h a cég ki kell fizesse aki kérte. az a helyzet,hogy ők meg azt mondták,hogy ált. ez sok helyre kérik, így számomra hasznos, nem fizetik ki,mert ha átmegyek másik céghez ott is kérhetik, minek fizessék ki..

ennyit erről..

2011. jan. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!