Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit érdemes tudni a gyomor...

Mit érdemes tudni a gyomor illetve a bél tükrözésről?

Figyelt kérdés
Mennyire fájdalmas, nagyon drága-e altatásban, a sima bódítás mennyire csökkenti a fájdalmat, kb mennyi ideig tart?
2010. nov. 22. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyomortükrözésem volt, nem fájt egyáltalán, csak kellemetlen volt. Maga a folyamat 2 percig tart, nem kaptam sem bódítás, sem altatást. Rosszabb is lett volna magamhoz térni. Kórházban csinálták, ingyenesen.
2010. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, hogy csinálják ezt pontosan?
2010. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lefektetnek az oldaladra, ki kell nyitni a szád, beleraknak egy kitámasztót, amire rá kell harapni (hogy ne a csőre harapj) és ledugnak egy félelmetesen vastagnak tűnő csövet. Közben jó nagy levegőket kell venni, így nem fogsz hányni. Én ránéztem az órámra, amikor felfeküdtem az asztalra és akkor is, amikor mondták, hogy kész vagyunk. Onnan tudom, hogy két perc. Ha a cső kint van már, mehetsz is ki.
2010. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt altatva egyszer, ébren meg többször. Hát először rohadtul nem birtam, össze-vissza rángatóztam meg öklendeztem meg hánytam, de legutoljára már egész nyugodtan viseltem =D

altatásban azért jó mert nem emlékszel semmire, viszont elb@szod az egész napodat vele, holott max 10 perc lenne a dolog... szal javaslom inkább ébren vágj bele ha lenne más teendőd is még aznap. :)

20F

2010. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem gáz, nekem volt mind a kettő

gyomortükrözésnél nem szeretek érzéstelenítőt kérni, nekem avval rosszabb

2010. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!