Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet olyat kérni egy magán...

Lehet olyat kérni egy magán orvostól hogy ne kerüljön be az eesztbe arról semmi hogy metvizsgáltattam magam vele?

Figyelt kérdés
tegnap 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
nem
tegnap 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szerintem legálisan nem

De miért szeretnél ilyet? A kényes dolgot úgymond titkosítva kerülnek be pl pszichiátria, nemi betegség

tegnap 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
67%
Azt csak az tudja megnézni akire tartozik pl szakorvos vagy sürgősségi rendelés de akkor is értesít róla a rendszer
tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Az állását kockáztatná az orvos .
tegnap 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fogorvosok pl rendszeresen nem írják be az eesztbe h náluk jártam de volt aki 3 különböző napra is beirt holott csak egyszer jártam nála
tegnap 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Állítsd be az eeszt-be, hogy nem láthat senki, semmit. Én is így csináltam, hiszen annyi helyen kell megadnod pl. a TAJ-t.

Ha valaki belenéz, akkor értesítést kapsz. (Állítólag)

tegnap 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Szerintem ez pont a saját védelmük miatt lett létrehozva. Hogy ne égjenek be, ha egyik mást diagnosztizál, mint a másik egy adott probléma kapcsán.

Undorító.

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért van hogy nyomon lehessen követni a beteg kórtőrténetét, a te érdeked
ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!