Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy vizsgálat.Szerintetek...

Anyajegy vizsgálat.Szerintetek Kell-e aggódnóm? dysplasia naevus,conganitalis naevus. Bőrgyógyászat.

Figyelt kérdés
Üdv. Bőrgyőgyásznál voltam ma elég gyorsan megvizsgált, elvileg minden rendben van. A fentiek lettek a papírra írva, azt mondta nem kell 1 anyajegyet sem levetetnem. Neten utánuk olvastam, és indokolt lehet megelőzésképpen levetetni az efajtákat. Ezekszerint nálam nem volt indukolt? 70-80 éves nő volt a doktornő, eléggé hadart alig értettem mit mond. 2x kérdeztem hogy akkor nincs semmi gond? Azt mondta nem kell levenni, ha meg le kell akkor plasztikaiműtéttel szednék le a hátamról, nem is értem. Kell-e aggódnom?Azt mondta Évente kell járnom anyajegyszűrésre és kerülnöm kell a napot óvnom kell az anyajegyeket, viszont napon dolgozom 8 órát.Ajánlott extrem erős krémet nap ellen stb...
tegnap 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tapasztalt bőrgyógyász ránézésre megmondja, hogy veszélyes-e az anyajegy, nem fog szövettani vizsgálatot csináltatni. Plasztikai mütéttel levetetheted, de egyik anyajegyed sem indokolja.
tegnap 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez van a papíromra írva pontosan ( ha ez segít valamit.)

Háton, vállon régi napégés pigmentált maradványa.

Interscapularis régióban 1db dysplasias naevus.

A bal lábszár hátsó-alsó harmadában kb 30x20mm átmérőjű szabályos kongentialis naevus.

Évente ellenőrzés javasolt.

tegnap 14:44
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, ha azt mondta nincs gond, akkor mi a kérdés? Azt meg senki sem tudja, hogy egy ilyen vizsgálat után pl. fél évvel lesz-e, amit majd le kell szedni.
tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!