Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Asszisztált Reprodukciós...

Asszisztált Reprodukciós Osztály,Centrum Budapesten?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék kérni azoktól,akik jártak már itt,vagy jelenleg is járnak. Mire számíthatok/számíthatunk első alkalommal? Rendesek az orvosok? Megfelelőek a körülmények? Várok tanácsokat is,milyen kérdéseket tegyek fel első alkalommal. Van bőven,de nem szeretnék lényegteleneket kérdezni,csupán a legfontosabbakat,és nehéz összeszedni,ezért kérek tanácsot,mi az,amit ne hagyjak ki.

Milyen alapvizsgálatokra számítsak?

Előzetes orvosi vizsgálatokról vigyünk papírokat? Köszi előre is!



#vizsgálat #lombik #inszemináció #nőgyógyászat #Asszisztáltreprodukciósosztály #Budapestmeddőségiklinika
tegnap 08:31
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem pont erről nincs tapasztalatom, csak 2 másikkal, egyik amibe járunk, a másikat otthagytuk, viszont van facebook csoport, azokat kellene felkeresni, mert sajnos ezek orvos függőek is. Első konzultáción megnézik mik vannak, mik nincsenek, arra elküldenek, hogy intézd el, megbeszélitek az anamnézist, amit tudsz vigyél magaddal. Ami mindenképpen kell, nőnél átjárhatósági, hormon panel, egyéb betegségekről szakvélemény, férfinél sperma vizsgálat, vérvétel, esetleg andrológia. Mindkét félnél kell fertőző betegségekre teszt, esetleg tenyésztések, de ez nem mindig és nem mindenhol kell. Ezekre kell számítani. Utána már csak versenyfutás az idővel.
tegnap 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
tegnap 09:24
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja és nekünk mivel 40 felett vagyunk kellett genetikai vizsgálat is, az 8 hét volt. Gondolom ez a SOTE, amit írsz, ott úgy tudom annyiból jobb, hogy helyben sok mindent el tudnak végezni, bár azt is hallottam, hogy pl. petesejt leszívásnál nem altatnak, de ezek csak hallomásból.
tegnap 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én 26 éves vagyok,a párom 27.

Igen,a SOTE-ra megyünk párommal,ezt ajánlottàk.

tegnap 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!