Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A barátom megcsalt, elküldtem...

A barátom megcsalt, elküldtem nemibeteg szűrésre de nem akar menni mert kimutatja ha füvezett, ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Vesznek vért állítólag és ezért inkább hazajött de vissza akarom küldeni, nem akarom hogy haza hozzon valamit.
tegnap 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Inkább dobd ki. Egyszer megtette, máskor is meg fogja tenni.
tegnap 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az egyes írja, szó szerint.
tegnap 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 qborka ***** válasza:
91%

Esélyes, hogy megteszi màskor is.


Viszont én azért dobnám,mert buta. Az STDszűrés csak a szexuális ùton terjedő betegségeket szűri ki 🙄

tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen helyen nem drogra szűrnek, hanem nemi bajra. Hyeségeket beszél. Amúgy dobd ki a p*csába.
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már kidobtam volna a francba...
tegnap 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amint összeszedem magam anyagilag lépni fogok, kell még egy-két hónap
tegnap 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
na meg egy ok hogy illegalis legyen a fuvezes. Ezt majd felhozom ervnek a fuveseknek.
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Miért legyen illegális?

tegnap 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


mert a srac fel elmenni tesztre mert fuvezett... azt hittem ez egyertelmu. Valoszinuleg siman elmenne. De a fuvezes miatt nem.

tegnap 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!