Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fog gyökér kezelés, 2. alkalom...

Fog gyökér kezelés, 2. alkalommal ennyire fajhat?

Figyelt kérdés
Ma csinálták meg, tapasztalat hogy 1. alkalommal is fajt meg kb 3 napig, de most ez annyira faj hogy az elsőhöz hozza se lehett hasonlítani, egyszerűen nyilall, feszít, 10/10 fájdalom, valaki valami fájdalom csillapítót vagy valami praktikát, SOS aludni is alig bírok! Flector 50 szedem ra de nem veszi ki teljesen! Embertelen , szerintem reggelig megszülök!

#fogorvos #Fog gyökér kezelés
tegnap 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Cataflam, jegelés, fogmosás, cukor 100%-os elhagyása.


Meg egy jó fogorvos sem árt.

ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor fájt nagyon a gyökérkezelés, ha gennyes volt a fogam. Egy spirális tűvel szedte ki belőle a gennyet az orvos sok alkalommal. Utána mindig pokolian fájt, de egyre csökkenő mértékben. Első egy-két alkalommal amint hazaértem, bevettem egy Algpyrint. A vége felé már egyre elviselhetőbb volt.
ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Max 150 mg Flectort bevehetsz 1 nap. Vagy vegyél be mást, ha más is van otthon, és lehet kettőt is. Lehet, hogy nem ez lesz az életed legjobb éjszakája, de majd eljön a reggel. Ha holnapra se jobb, menj vissza, lehet, hogy ír antibiotikumot.
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat, remelem már holnap jobb lesz. Arra gondoltam kipróbálom, a tantum verdet ínyemre nyomni hátha valamit segít.
ma 01:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Tramadol, az egyik legerősebb gyógyszer, amit patikában árulnak, de vényköteles.

Algoflex forte vagy duo.

ma 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!