Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez mennyire jó ötlet?(sos lent)

Ez mennyire jó ötlet?(sos lent)

Figyelt kérdés

Eléggé elkapott valami virus, orrdugulás, hidegrázás borzongás szem fájdalom ízületi fajdalom.

Arra gondoltam hogy haza érek reggel mert éjszakás vagyok. És rendesen befűttők a szobába.

Nyakig be takarozom + hagyma teát iszok forrón.

Elfog tőle mulni? Előbb?


tegnap 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan voltunk/vagyunk épp ebben. Nekem 1 nap láz + izületi fájdalom volt, most az orrom folyik/dugul de már viszonylag jól is vagyok.


A tea ok, befűteni nem szükséges (annál jobban, mint tennéd). A hidegrázás hőemelkedés/láz miatt van. Figyeld a testhődet, 38.5°C körül legkésőbb vegyél be egy lázcsillapítót (Ibumax és társai), takarózz be, aludj egyet. A tested 30-60 perc múlva el kezd dolgozni rajta, izzadni fogsz. Lehet ezt el kell játszanod 1-2 napig, amíg nem múlik el a láz tartósan, utána a többit majd kihevered.


Készülj fel, mert csere ruha (pizsama) meg takaró stb. kelleni fog. :D


Ha nagyon felmegy a testhőd akkor hűtő-fürdő + lázcsillapító. 39°C fölé lehetőleg ne engedd menni, ha nem tudod levinni, hívj mentőt!


Jobbulást!

tegnap 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dolgozom 24 órázom szóval csak reggel tehetem meg hogy, lefekszem 8 óra körül.

Délután biztos hogy volt lázam mert rázott a hideg.

Vettem be egy rubophent néha néha borzongok.

Péntekig el kellene múlnia mert újra jövök dolgozni és elég rossz igy szédüléssel, ízületi fájdalommal,

Köszönöm szépen a válaszodat

tegnap 23:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!