Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet egy alkalmassági...

Hogyan lehet egy alkalmassági vizsgálaton nem megfelelni? Most akkor konkrétan munkaképtelen vagyok?

Figyelt kérdés
A képesítésemhez, tapasztalatomhoz megfelelő pozícióba nyertem volna el egy állást DE nem sikerült a munkaallalmassági vizsgálat mert 1, romlott a hallásom (teljesen minimálisan, már vagy 10 éve állandó zajban dolgozom, és itt is zaj van) 2, mert állítólag nem elég erős a szemüvegem 3, mert magas a vérnyomásom (biciklivel mentem oda, akkor ott éppen az volt, de teljesen normális szokott lenni). Teljesen kiakadtam és felháborító. Akkor ezek szerint totál munkaképtelen vagyok vagy mi van? Egy esélyt még kaptam a vizsgálatra, de amíg a szemüvegem megcsináltatom, meg max nem iszom kávét és kocsival megyek, attól még a hallásom ilyen marad.. Nincs túlsúlyom, évek óta nem voltam beteg sem, ezen most teljesen kiakadtam.
tegnap 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Kávétól semmi bajod nem lesz, nem emeli meg a vérnyomást. A munkafeltételeknek, ha nem felelsz meg, akkor az bukta sajnos, azzal nem tudsz mit tenni.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hallókészüléket nem engedik?
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!