Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtad hogy a nyugdíj nem...

Tudtad hogy a nyugdíj nem jár,csak adható ?

Figyelt kérdés
2013 ban a fidesz kivette az alaptörvényből .Bár mikor csökkentheti ha az ország pénzügyileg ezt meg kívánja.Megtámadni az Alkotmány biróságon sem lehet.Hasonló a helyzet az egészégügyben is.Csak az alap ellátás és a sűrgősségi jár .Ha betegséggel együtt tudsz élni,annak gyógyitását nem is szorgalmazzák,csak ha munka képes vagy az életkorod miatt.Ezért nem kell a kórházakat felújitani,netán újat építeni.A TB nem ezért lett fizetve a munka évek alatt.Ez 1 adó a kormánynak.

#Nyugdij,eü ellátás
tegnap 17:00
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
77%
Igen, ez így van.
tegnap 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jól gondolják meg a nyudijasok,meg a leendők is kire fognak majd szavazni.

Itt mindent átvesz a Mészáros és a Tiborc .

tegnap 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Mindenhol úgy van, pl Ukrajnában is volt szó róla, hogy ha a Nyugat nem ad pénzt, legelőször a nyugdíjakat vágják el.
tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Rátok férne némi alkotmányjog...

Olyannyira nem csak adható, hogy AB határozatban is rögzítve van, hogy az Alaptörvény XIII cikke, ami véde a tulajdont, a megszerzett nyugdíjjogosultságra és nyugdíjra is alkalmazandó, sarkallatos tv pedig kimondja, hogy az állam garantálja a kifizetést.

tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, de hát kinek mit intézett a kormánya...sajnos aki elvakult fideszes az nem fogja ezt megérteni, nekik akkor is Gyurcsány, Soros, meg Magyar lesz a hibás ha Orbán viktor a saját kis kezével írja alá a nyugdíj és TB megszüntető törvényt.
tegnap 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, és mielőtt gyanúsítanátok: nem vagyok narancs, rühellem őket. Csak én ebből írtam szakdolgozatot 😂
tegnap 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4 es te nagyon elvagy varázsolva .
tegnap 17:26
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
7, te meg buta vagy és elvakít a gyűlölet.
tegnap 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem csak én látom így .
tegnap 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!