Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbéltükrözés előtt nem...

Vastagbéltükrözés előtt nem bírom meginni a 4 liter folyadékot?

Figyelt kérdés
A kérdésem fent. Nem bírom meginni azt a 4 liter folyadékot amit kéne a tükrözés előtt. Az egyik flakon felét sikerükt eddig de nagyon rossz íze van és már nem vagyok képes inni belőle. Ebből muszáj mind a 4et? Volt aki kevesebbet ivott és ugyanúgy sikerült a tükrözés??? Légyszives csak segítő szándékú választ írjatok!

szept. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen folyadék? Az a por? Én leküldtem mindet, de ittam is melléje rengeteg vizet. Konkrétan 3 nap alatt iszok meg annyit, mint akkor. Lement mind, nem is volt túl vészes íze, inkább csak a mennyiség volt túl sok. Már azt sem tudtam, mit találjak ki, az utolsó másfél liter vissza akart jönni. Pedig lehet, hogy kellene még 1-2x..

Meddig kell meginnod? Hol csinálják a vizsgálatot?

szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy nem kamu a kérdés.


Reggeltől estig kell meginnod a négy litert, nem este egyszerre. És az előtte való héten is megválogatni, hogy mit eszel, de ezt mind elmondták, ha tényleg voltál orvosnál.


Szerinted mi lesz a vizsgálat végeredménye, ha nem tiszta a beled?


Mert a tükrözés előtti nap mindenkinél azzal telik, hogy a vécé mellől el nem mozdul, mert minden kijön az emberből.

szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene reggeltől innia? Nekem reggel még mehetett pirítós teával, ebédre leves leve ( délben), majd 4-től éjfélig kellett a 4 litert meginni. Másnap reggel 9-ig ihattam. Délután 3-ra mentem. Ja, reggel még bizonyos gyógyszereket be lehetett venni. Sőt, nekem a drnő mondta, hogy kezdjem el előbb iszogatni, hogy hamarabb elfogyjon, ne éjjel rohangáljak.
tegnapelőtt 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem reggeltől mondták. Hanem 7-től éjfélig kellett volna. Az előtte lévő "diétát betartottam" és Kb 2 liter körül sikerült meginnon.
tegnapelőtt 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:

„Miért kellene reggeltől innia?”


Mert négy literről van szó. Azt azért elég nehéz a kisebb súlyúaknak benyomni. De az átlagosaknak is.


Mert normális orvos reggel tükröz, nem délután.


„kezdjem el előbb iszogatni”


Önmagadnak mondasz ellent... Na, akkor, mikor is?

tegnapelőtt 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, felétek hogy van, de nekem 3 is volt délután. Igaz, ebből az egyik gyomor ( másik 2 altatásban, egyszerre) volt. Most magánban voltam, havi 1 alkalommal van itt a drnő, egész nap csinálja. Nekem pl 1/4 4-re volt időpontom. Altatásban.

Kezdjem el előbb iszogatni. Nem mondok ellent. A papíromon az volt, hogy 16 órától igyak meg este 10-ig 3-at, a másikat reggel. ALTATÁSBAN végzett vizsgálat előtt 16 és éjfél között. MIVEL!!! nekem állandó hasmenés miatt volt csinálva, ráadásul én éjjel is van, hogy hasfogóval alszom, direkt!!! ezért mondta a drnő, hogy kezdjem előbb ( 14-15 óra körül) inni, hogy éjszaka ne legyen gond, ha nem érnék ki időben...

tegnapelőtt 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javítom: ha altatásban csinálják, akkor mind a négyet előző nap, 16 és éjfél között. Nekem a fent leírt okok miatt kellett előbb kezdeni. És szépen kitisztított, éjjel már nyugodtan tudtam aludni, semmi gond nem volt.
tegnapelőtt 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!