Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő alatt lehet kapni...

Mennyi idő alatt lehet kapni időpontot gasztroenterológiára?

Figyelt kérdés
Valamint beutalót kérjek először vagy időpontot?

szept. 9. 23:59
1 2
 1/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kell mindkettő, mert ugyan időpontot kérhetsz előre, de van ahol kérik a beutalón szereplő adatokat, szóval az jó ha ott van nálad. Átlagos előjegyzési idő 2-4 hónap.
szept. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Júliusban 2 hétre kaptam az sztkban

Most pont tegnap hívtam és október második fele mert azota elment onnan ket orvos


A helyi korhazban elozo hetfon telefonaltam es okt 31

szept. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2. Akkor mondhatni, nálad durván 2 hónap a várakozási idő.


És mi a baj az SZTK-val, miért nem oda kéred?

szept. 10. 07:32
 4/14 A kérdező kommentje:
1. Tehát első a beutaló, utána az időpont, így a biztos! Köszi!
szept. 10. 07:34
 5/14 anonim ***** válasza:

#3

Kirtak egy tesztre ami az sztk-ban nincs, ezert kell a korhazas idopont is

szept. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért nincs teszt az SZTK-ban? Nem értem én ezeket a dolgokat!
szept. 10. 19:29
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert a magyar egeszsegugy szar. Sokminden van de nekem egy ritka teszt kellett amihez csak a korhazban van eszkoz. Ezert atkuldtek oda.


Azota mar megcsinaltattam maganban, pozitiv is lett es elkezdtem a kezelest. Jobb mint varni 2 honapot elviselhetetlen hasfájással

szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Azota mar megcsinaltattam maganban, pozitiv is lett es elkezdtem a kezelest. Jobb mint varni 2 honapot elviselhetetlen hasfájással."


Jól tetted (már ha van pénzed), de komolyan mondom ez az egész egy GYÁSZ🏴

szept. 10. 23:54
 9/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, hát valóban #7 rátapintott a lényegre, mert persze megcsinálják államiban is, csak várjál rá hónapokat fájdalmakkal, panaszokkal és hát ugye akkor még csak utána kezdődik arra a kezelés, vagy terápia, vagy elmész magánba és akkor fizetsz érte pluszban. De minden területen ez van. Állami ellátásban, ha valami komolyabb, komplexebb problémád van, több vizsgálat kell, vagy kórházi körülmények, akkor az végeláthatatlan idő, mindenhová szerezz beutalót, lejár közben, időpontra is időpont kell, stb...., #8: jól fogalmaztál.
szept. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Változó, hogy mikorra kapsz időpontot ez megye, rendelő, város függő. Általában a beutaló az első, mert az időpontnál kèrhetik a beutaló naplószámát, amit be kell diktálni. Ki mondta, hogy neked gasztroenterológiai vizsgálatra van szüksèged? Mert az beutalót is kellett, hogy adjon
szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!