Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mondanátok nekem sztk-s...

Mondanátok nekem sztk-s nőgyógyászt, lehetőleg a 13. kerületben vagy a környéken? Ha lehet azt is, hogy jutok oda.

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztk-s nőgyógyászt a Visegrádi utcai sztk-ban találsz (én is oda járok). A 14-es villamossal elmész a végállomásig (vagy a metróval elmész a Lehel térig). Ott átmész az aluljárón, és az Otp melletti utcán eljutsz a Visegrádi utcáig, onnan pár méter. Ott rendel a Dr. Batiz Ákos főorvos. Kicsit szerintem hangulat ember, és szeret beszólogatni. Én ha lehetett mindig a másik nőgyógyászhoz mentem be. Már 2 éve nem voltam ott. Akkoriban a másik nőgyógyász Dr. Versényi Tibor volt, nem tudom ott van-e még. Azt se tartom túl kedves dokinak. Szülés után 6 héttel én a Versényihez mentem be, hogy megnézze minden rendben van-e. Elég durván vizsgált meg. Aki a Versényi előtt volt ott (Dr. Juhász Sándor), az jó orvosnak tűnt szakmai szempontból, de elég pénzéhes volt. Ha nem kapott pénzt, az is beszólogatott. Ő magánpraxist nyitott ugyancsak a Visegrádi utcában valahol.
2010. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Még az lenne a kérdésem, hogy nem vagyok alapból bejelentve a 13.kerbe, így is ellát sztk-san ugye? Igazából csak gyógyszer kéne. Köszi!
2010. nov. 4. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, már nem aktuális a kérdésed, de a 13. kerületben a szegedi úti sztk-ban is van nőgyógyászat. Itt dr Nyitray Gábor a főorvos, szerintem nagyon jó doki. A másik doki új, róla nem sokat tudok. Béke tér, 14-es villamossal pl. a Lehel tértől. Be kell jelentkezni, fogadnak akkor is, ha nem 13. ker-i vagy.
2010. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!