Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális, hogy laborba 3...

Az normális, hogy laborba 3 hetes várólistával lehet bekerűlni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért kell ennyit várni egy laborra. 2 perc az egész folyamat. Miért nem tudnak előbb időpontot adni?

aug. 23. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Welcome to Hungary. Te melyik szatyorban eltel eddig? mar bocs. Vagy kormanymedian elsz, ahol minden szipi-szupikent van eloadva?
aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mad Max2 ***** válasza:
52%

Eléggé gáz


A laborvizsgálat a legalapvetőbb szűrővizsgálat


Üdv Orbánisztánban


Megszavaztátok!

Gratulálok!

aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert pénzbe kerül a laboros automata működése, és egyszerűen nem szán többet rá az állam.
aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyílván nem Orbánra szavaztam, tudom, hogy mi folyik az országba, sajnos.... De ez számomra akkor is felfoghatatlan. Mi az oka, hogy nem tudnak ellátni? Meg van adva az eü dolgozóknak, hogy egy nap max 8 embert fogadhatnak, aztán, hiába nincs semmi dolguk ennyit engedjenek be? Vagy az eü dolgozó a kevés és ezért csak ennyi a kapacitás? Egyik ismerősöm tüdőszűrőn volt, és mondta, hogy 40 percet várt, miközben nem volt előtte senki. 1 orvos 3 asszisztenssel körülvéve volt az egész épületben, páciens 1 sem. Aztan bejött egy hölgy, hogy tüdőszűrőre szeretne jönni aztan elküldték, hogy kérjen időpontot xy telefonszámon csütörtökönk fél 1 és 1 között. Miközbsn egyértelműen látszott, hogy a z épületben dolgozóknak éppen semmi dolguk. Szóval a labor vizsgálatok esetében is hasonló lehet a helyzet?
aug. 23. 11:31
 5/9 Mad Max2 ***** válasza:
65%

Nem adnak pénzt az eü re


Ahogy írtad, meg van mennyi ember ellátására ad pénzt a NER a többiek meg oldják meg ahogy tudják


Ez megy már több mint 10 éve, és lesz ez még rosszabb is szerintem!

aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3 het? Nekem anno amikor terhes voltam, 3 honap mulvara akartak adni, addigra megszultem.


Vicc kategorai. Mentem maganba, csak a szokasos. ☹️

aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Nalunk (kozepes varos, plusz az sztk-hoz tartozo kornyezo falvak) laborban nem a lazasag megy, 3-4 asszisztens veszi a vert rohamtempoban egesz delelott. Meg igy is varolista van. Elobb ugy lehet bekerulni, ha sos surgos az allapotod miatt, szoval lehet, meg orulhetsz is, h nem holnapra kaptal

aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez ilyen, üdv itthon! Aztán majd kapsz időpontot és még ahhoz képest is vársz még 2 órát. Nincs pénz, nincs eszköz, nincs kapacitás többre. Fizess pluszban és akkor lesz aznapra akár időpont, ez a kormány alapelve.
aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkban 3 hónap bekerülni vérvételre
aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!