Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koffein, frontin, antidepressz...

Koffein, frontin, antidepresszáns hatással lehet az EEG vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Se nem jó de rossz eredmény se jött ki, viszont újabb vizsgálat kell az eltérések miatt alvásmegvonással. Mikre figyeljek előtte amit ne fogyasszak merr befolyásolja? Sajnos az orvosok nem mondták el valamiért
aug. 18. 23:08
 1/2 anonim válasza:

Igen, ezek mind hatással lehetnek a vizsgálatra. Ezek a gyógyszerek és anyagok befolyásolhatják az agyi aktivitást és az agyi hullámokat, amelyeket az EEG vizsgálat rögzít.


Legközelebb vizsgálat előtt ne fogyassz: kávét, teát, energiaitalt (koffein-fokozza az agyi aktivitást)

A gyógyszerek hatása picit komplexebb, de nem értem, miért nem mondtak neked semmi konkrétat.

aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
látod, azt én se értem hogy miért nem mondták ezeket :D
aug. 19. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!