Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » FESS orrpolip orrsövény műtét...

FESS orrpolip orrsövény műtét után orrdugulás normális, és meddig tart?

Figyelt kérdés
Kedd reggel műtöttek orrpolipok-örrsövény, altatásban, tamponok be, másnap reggel kivették, azóta még jobban dugul az orrom mint valaha, semennyi levegő nem jut át nagyon kikészültem 3 napja szájon át légzek kiszáradt a szám légcsövem minden. Nektek is ez volt? Mikortól kapok majd levegőt? El vagyok keseredve, nektek segített valami praktika?
aug. 15. 09:23
 1/10 Mad Max2 ***** válasza:

Szerintem 1 hét rémálom vár rád


De ezt szerintem elmondta a doki a mütét előtt...

aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Állítólag 1-2 hét nagyon rossz. Nagyon bátor vagy, nekem is meg kéne mműttetni, de pont azér5 nem merten még belevágni, mert mindenki akit megkérdeztem, ugyanezt mondta. De azt is, hogy utána ég és föld volt a különbség és összességében megérte a szenvedés. Végül is elég nagy műtétről van szó.

Szerintem próbáld ugyanazokat csinálni a torok szárazságra, amiket náthánál is.

aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak addig volt rossz, még bent voltak a tamponok. Nekem a tamponok kivétele volt a legrosszabb, alig akartak kijönni, utána meg dőlt az orromból a vér, így pár órára parittyakötést kaptam. De utána nem volt orrdugulás.
aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 nem mondta mindenkinél más sajnos egyéni

#2 köszönöm, pokoli kínok, a tampon kivételénél majdnem elájultam, lefektettek levegős ágyba utána, szóval nem fogok neked hazudni iszonyatos az egész. De csináltasd meg, én is húztam 20 évig aztán már a szem gödröm agyam környékén volt válladék úgy döntöttem ez nem játék, orrsövény orrpolip orrkagyló mindent megműtöttek remélem jól. Köszönöm h irtál

#3 akkor szerencsés vagy, nekem brutál dugul

aug. 15. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Én egy pillantra szerintem el is ájultam. Egyik pillanatban még ptt a kezemben a vesetál, az orvos meg rángatta a tamponok madzagjait, a következő emlék pedig az, hogy a másik orvos tart, hogy le ne forduljak a székről, a vesetál még a kezemben, de tele véres, megdagadt tamponnal, ömlik az orromból a vér, a másik orvos meg gyártya a parittya kötést.


Jobbulást!

aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A fejed nem fájt sokáig? Szédülés?
aug. 15. 13:07
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Nem, egyáltalán.
aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Közbe kiderült elfertőztek, brutál arcüreg gyulladásom van, volt ct labor minden, mostantibotikum és naponta kell orr leszívásra mennem tele van véres gennyel minden üregem....pokol!
aug. 17. 08:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Oh, sajnálom. Jobbulást, kitartást!
aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :S Nagyon ki vok, megvolt a mai leszívás, holnap is lesz....
aug. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!