Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A sebészet miért tanácsolta...

A sebészet miért tanácsolta azt hogy bőrgyógyászatra menjek?

Figyelt kérdés
Ma reggel voltam sebészeten. Mert a lábszáram duplájára van dagadva, be van gyulladva, és sebes és fekélyes. Erre megszólal a sebész hogy ezzel a fekélyes lábbal a bőrgyógyászatra kelne menni. És egy seb átkötözésen kívül nem csináltak semmit a fekélyes lábbammal. Kérdésem miért nem? A fekélyes és sebes láb miért nem a sebészetre tartozik? Hogy mit vártam volna a sebésztől? Azt hogy fel ír valami kenőcsöt a sebre és a fekélyekre. Illetve a gyulat részre gyulladás csökkentőt. De semmi ilyet nem tett a sebész? Tényleg csak ennyit tud a magyar egészségügy?

aug. 12. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nincs semmi, amit ki kéne vágni, le kéne vágni.

Bőrgyógyász tudja megállapítani, hogy pontosan mitől van, és mi kell rá.

aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni. Hogy bőrgyógyászatra csak a hónap első munkanapján lehet időpontot foglalni. És szinte azonnal az egész hónapra be telik az időpont. Mert kérdeztem a beteg felvételt, és próbáltam időpontot kérni a bőrgyógyászatra.
aug. 12. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Nálunk sürgős esetben lehet soron kívül is (mint minden más szakrendelésen is). Gondolom, a fekélyes láb sürgős, és nem ér rá, mint pl. egy általános éves anyajegyszűrés.
aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3mas írja. Ez sürgős eset és fel kell vegyenek idopont nelkul is csak sokat kell majd várni
aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne a kartonzóban ülő dolgozó döntse sürgős eset e.

Jobb ha a rendelő ajtóba állsz,beszélsz az orvossal.Mindenki húzódozok a munkától.Sebészeten adtak más rendelőbe utalást? Mindent letagadnak.

aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert a fekélyes lábad kezelése bőrgyógyászatra tartozik???…
aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soron kívül menj el a bőrgyógyászatra, ha kell, akkor másik kerületbe is elmehetsz ha budapesti vagy.
aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!