Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Canesten Unot használtam. 1...

Canesten Unot használtam. 1 alkalmasat. Miutan feltettem kb 20 perc múlva elkezdett kifolyni, ez normális vagy nem elég mélyen tettem fel es holnap ismeteljem meg?

Figyelt kérdés

aug. 7. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Este lefekvés előtt kéne feltenni. Pont azért hogy amikor elolvad kifejtse a hatását és ne folyjon ki
aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Vízszintes helyzetben voltál utána?
aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
A kifolyas normalis. A lenyeg, hogy ha lehet utana maradj fekve, ha lehet .inel tobbet, de a hatasat azert igy is kifejti. De a betegtanekoztatot ezert teszik melle. Abban benne kell lennie .inden ilyesmire valo valasznak.
aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

A tájékoztató meg dísznek van benne...


"A hüvelykapszulát este, lefekvés előtt"

aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképp ismételd meg, mert így semmi értelme nem volt. Este kell felrakni, alvás előtt, mivel ha sétálsz, ki fog folyni.
aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!