Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az uj haziorvos latja a...

Az uj haziorvos latja a korabbi leleteimet atjelentkezes miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Evekkel ezelott elkoltoztem masik telepulesre, de a regi haziorvosomtol nem jelentkeztem at. Ha most bemegyek az uj haziorvoshoz atjelentkezes miatt o a korabbi leleteimet latni fogja? Eeszt oldalon le van tiltva csak surgossegi betegellatas eseten lathatoak a leletek, de ilyen esetben nem tudom. Van aki tudja? Elore is koszonom!

#EESZT #Betegellatas
júl. 25. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fönt van a felhőben. A kartonodat meg átkéri az előzőtől.
júl. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Minden orvos, szakorvos hozzá tud férni az adataidhoz.


Szép is lenne ha valami miatt el kellene mennem gasztroenterológushoz és elő kellene halásznom neki az összes orvosi papírom, a gyerekkorit is.

júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fent vannak elektronikusan a leletek, nem is errol van szo. De jogosultsaga nincs barmelyik orvosnak megnezni, ezt az embernek jogaban all eldonteni hogy ad-e hozzajarulast. A kerdes resze arra iranyult, hogy a hazirovos fogja latni most az osszeset egyben?
júl. 25. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Az EESZT-ben vagy másnéven felhőben lévő adataidat a házi orvos mindenképpen látni fogja. Még akkor is ha le tiltod a hozzá férést. Ugyanis a házi orvosnak joga és kötelessége bele nézni hogy korábban milyen kezeléseket kaptál. Főleg új házi orvos választás esetén. Nem csak joga de kötelessége is utána nézni hogy kporábban mmivel kezeletek, és hogy milyen gyógyszereket szedsz. Szóval igen látni fogja! De mit kell ezen szégyelni? Hiszen az EESZT pont erre való.
aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!