Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi az oka, hogy egyre kevesebb...

Mi az oka, hogy egyre kevesebb szükség van professszionális egészségügyi ellátásra?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben figyeltem fel egy jelenségre, hogy egyre kevésbé elérhető a professzionális egészségügyi ellátás. Egyre kevesebb orvosi ügyelet, a kórházakban egyre többet kell várni egy-egy kezelésre, műtétre. Fontos, hogy a tudományos oldala érdekel. Milyen új kutatások támasztják alá, hogy egyes betegségeknél ráér később ellátást kapni? Vagy hogy kevésbé szükséges háziorvoshoz fordulni, mint eddig?

#egészségügy #Ellátás leépülése #Kevesebb orvos
júl. 20. 12:34
1 2
 1/13 Zcom09 ***** válasza:
100%
Nem azért nehezebb elérni az orvost, mert nincs rá szükség. Hanem mert az egészségügyi rendszerünk összeomlóban van.
júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az az oka, hogy egyszerűen nincs elég orvos, szakápoló, nővér.

Semmi sem változott meg, mindenkinek időben kellene megkapni a megfelelő ellátást.

júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem a tudományos okok érdekelnek
júl. 20. 12:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De nincs ilyen, hogy tudományos ok.

Nézz szét egy megyeszékhely SBO osztályán. Jó eséllyel látni fogsz hordágyon 10 órája ottfekvő, bepisilt idős beteget, mert vár a sorára, azért nem nézte meg még orvos, mert nem ért rá az az 1, aki ottvan.

júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed, ennek tudomanyos oka van? Hol elsz te, mar bocs? Propaganda tv-ben ezt a dumat nyomjak most epp?
júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Milyen propaganda? Évek óta tartó jelenséget figyeltem meg. Ez egy tendencia, amiről beszélek
júl. 20. 13:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
" Évek óta tartó jelenséget figyeltem meg. Ez egy tendencia, amiről beszélek" Lenne rá szükség csak elérhetetlen.
júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy így belém kellett egyeseknek állni, mikor én csak kérdeztem
júl. 20. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:

#9: ok, egy pillanatra menjünk bele a játékba.


Tudod bizonyítani, hogy egyáltalán VAN tudományos oka ennek?

júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szakmai alapon született döntésekről beszélünk. Most például Budapesten is harmad annyi ügyeletes orvos lesz
júl. 20. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!