Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » HCG vérvétel beutalót a...

HCG vérvétel beutalót a háziorvos adja?

Figyelt kérdés
Háziorvostól lehet kérni beutalót HCG vérvételre vagy kifejezetten nőgyógyásztól lehet csak? Van ennek a vérvételnek bármi féle költsége?

júl. 19. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos nem igen fog adni. Nőgyógyász adhat, ha indokoltnak tartja, ilyen esetben nyilván ingyenes. De bármikor elmehetsz magán laborba csináltatni, annak az ára helyenként változó, neten meg tudod nézni.
júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a háziorvos, hogy havonta csak egyszer vizeti az állam ezeket a vizsgálatokat, tehát ennél sűrűbben nem adhat rá beutalót. De a nőgyógyász igen.

Én háziorvosi al nézettem az első hcg-t, utána még 2x nézettem hogy emelkedik e, azt már magánba.

júl. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi indokolja?
júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire unatkozol és nem bírsz várni, ( mivel nem doki küld nyilván semmi nem indokolja) , akkor menj aztán fizesd ki a magánlaborban.
júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!