Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehet tenni fülgyulladással?

Mit lehet tenni fülgyulladással?

Figyelt kérdés
Minden héten vagy második héten begyullad az egyik fülem, nem súlyosan, de a nyirokcsomóm mindig feldagad illetve fáj a fülem, ha hozzáérek. Mit lehetne ezzel kezdeni, illetve mitől lehet? Voltam már többször vele orvosnál, most ugyanezt a kérdést feltenném neki, de már egy hete próbálok bejutni hozzá de eddig egyszer sem tudott fogadni annyi betege van. :(

júl. 17. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordult már ilyen. Antibiotikumos fülcsepp + mosás.
júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Immunerősítés, gyulladáscsökkentő gyógyteákat inni, pihenni vagy mozogni, nézd meg melyik a jobb.
júl. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gógyteák és mozgás itt nem segít. Mindenképpen menj orvoshoz!
júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Persze, fogok menni orvoshoz. Remélhetőleg holnap.

A teákat próbáltam, sajnos nem használtak, ígyis mindig visszatér. :/

Arra tudok még esetleg gondolni, hogy az allergiám miatt gyullad be mindig, bár gyerekkoromban is mindig fülgyulladásaim voltak. Bár azt furcsállom, hogy miért csak az egyik gyullad be. (Nem mintha szeretném, hogy a másikkal is gond legyen. :D)

júl. 18. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Meddig ittad? Két napig? Úgy nem is fog használni!

A mozgás vagy a pihenés azért kell mert valaki a túlpörgéstől gyullad be, valaki meg az inaktivitástól. A stressz nagyban hozzájárul a gyulladások kialakulásához mivel gyengíti az immunrendszert, létrejönnek a fertőzések, ezáltal a gyulladások.

júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Valóban nem ittam túl sokáig, ez tény. De köszi a tanácsot, majd veszek.

A stressz biztosan közrejátszik, én is gondoltam rá.

Ettől függetlenül kicsit gyakorinak tartom, hogy ennyiszer visszatér ilyen rövid időn belül. :/

júl. 18. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy hosszan elhúzódó folyamat eredménye, így rakja fel a pontot az I-re.

Körömvirágot, kamillát, cickafarkot, hagymateát javasolnék.

júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatokat!

Holnap beszerzek egy-kettőt. :)

júl. 18. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg fülcseppet, fájdalomcsillapítót és fülmosást ajánlanék. :)
júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!